Новини

29.01.2020

Якісний ремонт жниварки John Deere

Жниварка - одне з найнеобхідніших пристосувань для комбайна на полях в сезон збору врожаю. Оскільки Україна перебуває серед лідерів з вирощування зернових, кукурудзи та соняшнику, то на полях з великими площами посівів сучасна якісна техніка просто незамінна.
23.01.2020

Де проводити ремонт ходової для трактора John Deere?

Сервісні компанії здійснюють ремонт ходової частини для тракторів Джон Дір різних моделей та років випуску. Термін усунення неполадки залежить від складності несправності. Якщо ремонт недоцільний, то виконується заміна запчастини.
20.01.2020

Продаж комбайну John Deere 9640i WTS

Продається комбайн б/в John Deere 9640i WTS
14.01.2020

Готуємо трактор John Deere до посівного сезону

З настанням весни розпочинаються підготовчі роботи с/г техніки до посівного сезону. У це поняття входить технічне обслуговування, що підтримує трактор у робочому стані. Також завдяки своєчасному огляду техніка не потребує частого ремонту та заміни запчастин.
09.01.2020

Заміна ременів і фільтрів на комбайні та тракторі Джон Дір

Якщо не вдається купити оригінальні фільтри або ремені на техніку Джон Дір, можна скористатися якісними аналогами, але лише від перевірених компаній-постачальників. Особливу увагу потрібно звертати на вибір фільтрів - адже від якості матеріалу, що фільтрує, натягувачів пружини та кілець ущільнювачів в подальшому залежатиме продуктивність с/г техніки. Тому ризикувати та купувати дешеві аналоги немає сенсу.
26.12.2019

Як вибрати запчастини до комбайна Джон Дір

Своєчасно купуючи оригінальні запчастини JohnDeere або їхні аналоги відмінної якості, власник продовжує час роботи комбайна та економить на техобслуговуванні.
17.12.2019

Нові та б/в зернозбиральні комбайни

У сучасному сільському господарстві комбайн - одна з найважливіших машин, здатна виконувати найрізноманітніші операції, одну за одною: зрізання колосків, вибивання зерен та їх очищення повітряним струменем. Цескладний с/г агрегат, який виконує функції трьох простіших механізмів: жниварки, віялки та молотарки.
09.12.2019

Запчастини для комбайнів Claas, John Deere як гарантія їхньої відмінної роботи

Успіх будь-якого сільськогосподарського підприємства залежить від якості обладнання і машин, тому їхні власники часто обирають імпортну продукцію. І хоча деякі недоліки присутні як у вітчизняному, так і в зарубіжному с/г обладнанні, багато хто віддає перевагу техніці від перевірених європейських і американських виробників.
06.12.2019

Замислилися про покупку зернозбирального комбайна John Deere?

За необхідності купити зернозбиральний комбайн дуже складно надати перевагу будь-якій марці с/г техніки. У наш час світові фірми-виробники пропонують широкий асортимент техніки для сільгоспробіт, з різними функціями та технічними інноваціями.
10.06.2019

Агровест Україна на міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2019»

Агровест Україна вперше прийняла участь в міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2019»