Як вибрати запчастини до комбайна Джон Дір

Як вибрати запчастини до комбайна Джон Дір
26.12.2019

JohnDeere - американська компанія, що з 1837 року виготовляє різноманітну спецтехніку, постійно вдосконалюючи виробництво, впроваджуючи все нові технології та розширюючи лінійку товарів.

Зернозбиральні комбайни від JohnDeere успішно завоювали ринок сільгосппродукції в усьому світі. Ефективність цих комбайнів на найвищому рівні. Українські аграрії з деяких пір також надають перевагу цій високоякісній техніці, що дозволяє підвищувати продуктивність праці та регулярно збирати хороший урожай.

Хороша техніка вимагає дбайливого догляду. Планова та позапланова заміна деталей - запорука успішної експлуатації комбайнів Джон Дір протягом тривалого періоду.

«Найкращі у своємукласізапаснічастини та регулярніперевірки є вашим ключем до отриманнянайвищихрезультатівзбиранняврожаю в наступні роки». (https://www.deere.ua/)

Запчастини для комбайнів JohnDeere онлайн

Своєчасно купуючи оригінальні запчастини JohnDeere або їхні аналоги відмінної якості, власник продовжує час роботи комбайна та економить на техобслуговуванні.

Купити запчастини для комбайна Джон Дір можна як в спеціалізованому магазині, так і онлайн, якщо зареєструватися на сайті інтернет-магазину або оформити заявку. Можна звернутися до консультанта, щоб отримати професійну пораду щодо тієї чи іншої запчастини, її наявності на складі компанії, термінах доставки.

Як правильно підібрати запчастину до комбайна JohnDeere?

Які дії необхідно вчинити фермеру або власнику агрофірми, щоб зробити правильний вибір якісної запчастини для американського комбайна, щоб вона підійшла та прибула в короткі терміни?

Дуже легко підібрати необхідну деталь за каталожним номером, зазначеним на самій запчастини. Він, як правило, складається лише з цифр або з цифр і букв. Завдяки цьому номеру будь-який продавець-професіонал підбере таку ж деталь за дуже короткий термін за її наявності на складі, і часу треба трохи більше за необхідності доставки продукції. Цей номер можна продиктувати співробітнику магазину за телефоном або відправити смс-повідомлення.

У разі якщо каталожний номер не видно - стерся або його неможливо побачити - необхідно надати продавцям іншу інформацію про конкретну деталь: модель і марку комбайна, розмір, інші подробиці, або ж надіслати її фото на пошту інтернет-магазину.

Отримавши таку інформацію, менеджери та продавці магазину легко підберуть відповідну запчастину для заміни, і відправлять її якомога швидше.

Від чого залежить ціна запчастин на комбайни Джон Дір?

Ціна запчастин для комбайнів Джон Дір залежить від бренду виробника. Наприклад, оригінальні запасні частини завжди коштуватимуть суттєво дорожче, ніж їхні аналоги, навіть якщо вони дуже високої якості. При цьому зовсім дешеві копії не варто купувати, тому що вони в результаті обійдуться дорожче - прослужать недовгий час і додадуть власнику клопоту із заміною та обслуговуванням техніки.

Серед високоякісних аналогів оригінального бренду можна підібрати підходящу деталь як нову, так і б/в, при цьому таку, що відмінно збереглася. У каталозі на нашому сайті представлені деталі:

  • для транспортера;
  • для коробки передач;
  • для двигуна;
  • для навісного обладнання;

та інші.

Сьогодні купити запчастини до комбайнів та міні-комбайнів JohnDeere в Україні можна за кілька хвилин - достатньо оформити заявку на сайті або зателефонувати за вказаними номерами телефону. І навіть якщо поломка непередбачена, а комбайн знаходиться в полі, це не проблема - кур'єрська служба доставить все в максимально короткі терміни!

За необхідності купити значний перелік запчастин виручить електронний каталог або допомога консультантів, до яких слід звернутися. Склад запчастин постійно поповнюється, тому ймовірність відсутності тієї чи іншої деталі - мінімальна. Купуючи запчастини до комбайнів Джон Дір онлайн, Ви економите і час, і гроші!