Заміна ременів і фільтрів на комбайні та тракторі Джон Дір

Заміна ременів і фільтрів на комбайні та тракторі Джон Дір
09.01.2020

Види фільтрів для техніки Джон Дір

Повітряний фільтр двигуна покликаний оберігати камеру згоряння від пилу та дрібних частинок бруду, що впливають на термін служби двигуна і кількість витрати палива. Фільтри багатьох компаній цілком здатні впоратися з таким завданням, і можуть замінити оригінальні запчастини Джон Дір. При цьому ціна таких фільтрів набагато нижча. У каталозі «Агровест Україна» нескладно знайти та замовити відповідний варіант.

Масляний фільтр - одна з найважливіших деталей, оскільки очищає масло, забезпечуючи тим самим тривалу й безперебійну роботу двигуна. Ті масляні фільтри, що вийшли з ладу, також можна замінювати як оригінальними від John Deere, так і якісними аналогами.

Паливний фільтр покликаний оберігати паливну систему с/г техніки від водяних та інших домішок, а також твердих частинок.

Переваги якісних фільтрів

Переваги фільтрів, виготовлених перевіреними виробниками, перед запчастинами з низькою ціною та середнім рівнем якості:

  1. Використовуючи якісні фільтри для с/г техніки Джон Дір, споживач отримує довготривалу продуктивність.
  2. Фільтри від відомих брендів гарантують високий рівень ефективності техніки.
  3. Відмінна якість фільтрів - це економія коштів, оскільки вони не виходять з ладу до закінчення гарантійного часу.

Недорогі фільтри відрізняються занадто тонким папером, кволими пружинами, слабким ущільненням, тому якість фільтрації страждає.

Особливості фільтрів масляних

Фільтри від компанії John Deere, а також їхні якісні аналоги, відмінно працюють протягом необхідного терміну служби, сприяючи плавності роботи двигуна. Вони відрізняються щільним високоякісним фільтрувальним папером, який не залишає шкідливих часток і не пропускає світло, відповідно до вимог та стандартів компанії John Deere.

Методом світлового тесту можна перевірити щільність фільтрувального паперу в будь-якому масляному фільтрі, на підставі чого зробити висновок про якість самого фільтра.

Брудні фільтри на 5% збільшують витрату палива на один фільтр, тому, після завершення терміну служби, фільтр необхідно замінити на новий.

Ремені для сільгосптехніки Джон Дір

Приводні ремені служать для передачі моменту, що крутить, від двигуна до вузлів, і відрізняються за розмірами й типами. Вони створюються з урахуванням різних модифікацій приводів, на яких повинні забезпечити функціональність.

У сезон збирання врожаю навантаження на комбайн стає серйозним, від чого можуть постраждати окремі вузли техніки, зокрема, приводні ремені. Ремені виробництва компанії Джон Дір та їхні якісні аналоги розробляються відповідно до існуючих норм, з урахуванням великих навантажень в їхньому застосуванні, тому вони працюють, не виходячи з ладу, досить довго.

«Коли ви бачите, що на ремені з'являються видимі тріщини або коли він починає видавати незвичні звуки, настав час для заміни. Ви отримаєте переваги від кращої передачі потужності, мінімального ковзання та меншої вібрації. До речі, завжди зберігайте ремені при температурі від +15°С до +25°С у сухому місці».

https://www.deere.ua/

Приводні ремені можуть бути від різних виробників, і, відповідно відрізнятися за ціною. Але занадто економити на таких запчастинах не варто, оскільки якість роботи техніки не повинна страждати. На кожен вузол сільгосптехніки виробники пропонують ремені різних цінових груп. Купити приводні ремені John Deere та їхні якісні аналоги в Україні можна онлайн на сайті «Агровест Україна».