Застосування дискової борони John Deere

Застосування дискової борони John Deere
28.02.2020

Будь-який фермер, як і власник аграрного бізнесу, чудово знає, що потрібно мати в наявності спеціалізоване обладнання до трактора, щоб успішно проводити всі необхідні сільськогосподарські роботи.

Напередодні посівних робіт на полях з'являється техніка, яка готує грунт до весняних посівів - тракторна дискова борона, здатна якісно обробити верхній шар землі: подрібнити та розпушити. Завдяки її застосуванню в грунті зберігається волога, подрібнюються залишки старих бур'янів, і попереджається поява нових.

«З появою дискових борін вдосконалених конструкцій, зокрема багаторядних борін з дисками на індивідуальних стійках, їх позиції в обробітку ґрунту лише зміцнилися».

https://traktorist.ua/

Підсумуємо, для чого необхідне застосування дискової борони:

  1. Культивації грунту.
  2. Подрібнення великих складових грунту на дрібні частини.
  3. Знищення бур'янів.
  4. Підготовки грунту до посівів культур.
  5. Вирівнювання верхнього шару.

Дискова борона Джон Дір - це якісне навісне обладнання до тракторів, за допомогою якого аграрії виконують усі вищевказані дії, призначені для підвищення родючості грунту та збільшення врожайності культур.

Дискові борони здатні обробляти землю на глибині від 4-х до 18-и см. Вони поєднують в собі функції культиватора, плуга і лущильника. Такі дії підвищують стійкість ґрунту до різних руйнівних процесів, збільшують його здатність утримувати вологу, сприяють рівномірному розподілу органічних речовин і добрив на всій території полів.

Дискова борона John Deere підвищує продуктивність праці та якість подальших сільськогосподарських робіт. Це навісне обладнання може застосовуватися і з трактором, і з іншими видами с/г техніки: культиватором, сівалкою, плугом.

Тонкощі вибору дискової борони

Обираючи дискову борону Джон Дір, слід звертати увагу на деякі моменти. Наприклад, купити навісне обладнання для міні-трактора варто також малопотужне, оскільки інше такий трактор не зможе потягнути за собою. Також необхідно враховувати тип грунту, щоб вибрати відповідний агрегат.

Якщо фермер - початківець, борона може бути більш простою в керуванні, тоді як для аграріїв з багаторічним досвідом краще обирати потужні та складні в керуванні конструкції.

Технічні особливості борони

Дискова борона John Deere відрізняється високою ефективністю роботи. З її допомогою видаляється близько 95% бур'янів. Це агрегат з високим рівнем швидкості - і робочої, і транспортної. Виробники пропонують легкі та важкі за вагою моделі, розраховані на різні обсяги робіт. Їхня перевага також у можливості обробки грунту під ухилом.

Тракторна дискова борона Джон Дір - це система з вирізних дисків, кількість яких може бути від 12 до 24-х, що й визначає ширину захвату - наприклад, від 6 до 15 метрів. Різні моделі дискових борін Джон Дір мають різну ширину захвату та різну кількість дисків.

Усі деталі дискової борони John Deere виготовлені з міцної сталі. Вони рідко виходять з ладу, але все ж іноді вимагають заміни через зношеність.

Де вигідно купити запчастини до дискової борони?

Будь-яка сільськогосподарська техніка під час експлуатації зношується та потребує оновлення. Стан дискової борони також необхідно час від часу контролювати й перевіряти. За наявності відхилень чи несправностей слід здійснити налаштування, або ремонт чи заміну деталей.

Компанія Агровест Україна пропонує купити запчастини до дискових борін Джон Дір як оригінального виробництва, так і їхні якісні аналоги. Вибрати й замовити необхідні деталі, а також отримати професійну консультацію можна за телефоном чи онлайн.